Tatuaże

To10 tattoo

100Color mask
100Tribal smoki
100Tribal motyle
100Tribal kostka
100Tribal
100Kobiece koniki
100Kobiecy tribale
100Cieniowany diabel a
100Czarny gepard
100Czarny indianski

Wzory tattoo

  • Tribal batman
  • Tribal ac
  • Krzyz celtycki i opaska

Szybki kurs wykonania tatuażu z henny

Szybki kurs wykonania tatuażu z henny
 

Tatuaż z henny dedykowany jest dla każdego, gdyż jego wykonanie jest bezbolesne, szybkie a sam wzór utrzymuje się około 2-3 tygodni. Poleca się go tym, którzy wahają się i nie są do końca przekonani, czy i jak czuliby się z „prawdziwym” tatuażem.

 
Wykonanie

Tatuaż z henny wykonuje się za pomocą pasty, która jest mieszanką tej substancji z małą ilością wody.

Do naczynia wsypuje się proszek, który następnie łączy się z odrobiną wody, tak by powstała papka, którą odkłada się na 2 godziny. Przed nałożeniem jej na skórę specjaliści polecają posmarowanie miejsca, gdzie będzie widniał tatuaż olejem, dla lepszej wydajności kolorów. A później już tylko naniesienie szablonu i można przejść do uzupełniania go.

Nowo powstały hennowy tatuaż należy zostawić na 2-4 godziny do pełnego wyschnięcia. Im dłużej zostawia się hennę na skórze tym efekt końcowy będzie lepszy. Kiedy henna zacznie się kruszyć nie należy jej skubać, gdyż można w ten sposób zniszczyć tatauż. Wówczas należy go delikatnie przemyć wodą. By jednak nie dopuścić do kruszenia się henny należy przemyć miejsce z nowym tatuażem wcześniej przygotowanym roztworem z cytryną i cukrem. Jego przygotowanie polega na wyciśnięciu soku z jedne cytryny do filiżanki z wodą, całość słodzimy dwoma łyżeczkami cukru i zagotowujemy. Po wystudzeniu nanosimy co pewien czas na hennowy tatuaż, a po upływie dwóch godzin pozwalamy, by tatuaż wysechł. By go zaimpregnować można posmarować go ponownie wacikiem nasączonym olejem.

Właściwa barwa tatuażu z henny jest widoczna po upływie 48 godzin, jednak można pomóc mu w tym, by był ciemniejszy. Jeśli ci na tym zależy przed wykonaniem tatuażu umyj miejsce, gdzie ma się pojawić wodą z mydłem, i przed i po wykonaniu tatuażu impregnuj skórę olejkiem, wykonując mieszankę z henny używaj ciepłej wody z kilkoma kroplami cytryny oraz wywaru z kawy lub czarnej herbaty.

Kiedy widzisz, że tatuaż blednie, możesz go poprawić, co wydłuży jego żywotność.

 

 

Your rating: Brak Average: 4.4 (16 votes)

Chciałabym się dowiedzieć

Chciałabym się dowiedzieć jak przyciemnić mocno henne by jej kolor wbijał troche w czerń..a nie brąz...a nie chce siegać po henne z dodatkiem parafenylenodiaminy bo jest szkodliwa.

Witam, szukam osoby (Z

Witam,
szukam osoby (Z Trójmiasta), która chciałaby wykonywać przez ok 6h tatuaże z henny na imprezie dla dzieci. Impreza na początku października w Gdyni. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na prv. daga28@wp.pl

Dzień dobry. Piszę do

Dzień dobry. Piszę do państwa z zapytaniem gdzie można przejść kurs tatuażu z henny ponieważ jestem zainteresowany i z miłą chęcią chciałbym to wykonywać. Proszę o odpowiedz na e-maila Adasko19841@interia.eu. Dziękuję serdecznie

Filmy tatuaże

Ostatnie odpowiedzi

Ankieta